ЈКП "Хигијена" Панчево
Цара Лазара 57
Тел. 013 / 327 000

Фото Албуми                    Честа питања                   Нова депонија                   Информатор                    Зелена острва                    Рециклажа

Панчево

Старчево

Долово

Кабасти отпад октобар 2019.

План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 1,1 м3
II смена од 14,00 до 22,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак, субота и недеља-koнтејнери od 1,1m
Р.бр Улица-насеље
1 2
1 Насеље Тесла
2 Насеље Стрелиште
3 Насеље Котеж 1
4 Насеље Котеж 2
5 Насеље Нова Миса у I II смени ради се 3 пута
6 Насеље Содара
7 Центар града
  I смена од 07,00 до 14,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак- kонтејнери od 1,1m ( терен дели се по данима)
1 Изношење отпада: Азотара, Петрохемија, РНП, Л.Дунав, Гранекспот, Утва,
Техногас, фирме на Јаб. путу и старом Београдском путу, насеље Нова Миса
извлачење конт. из дворишта фирми и школа у центру града.
План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 80-120 л и одношење остављених кеса (индивидуална стамб.домаћинства)
I смена од 07,00 до 15,00 h - понедељак
I Насеље Нова Миса
1 Македонска
2 Војвођанска
3 Приморска
4 Херцеговачка
5 Голубачка
6 Јадранска
7 Крајишка
8 Семберијска
9 Топличка
10 Мачванска
11 Стражиловачка
12 Босанска
13 Бачванска
14 Хумска
15 Рашка
16 Далматинска
17 Опленачка
18 Ђердапска
19 Тимочка
20 Златарска
21 Мирочка
22 Топчидерска
23 Сремска
24 Славонска
25 Банатска
26 Фрушкогорска
27 Шумадијска
28 Барањска
29 Козарачка
30 Копаоничка
31 Букуљска
32 Церска
33 Јастребачка
34 Шарпланинска
35 Лапска
36 Осоговска
37 Велебитска
38 Горњачка
39 Озренска
40 Голијска
41 Златиборска
42 Бококоторска
II Насеље Стара Миса
1 Црногорска
2 Козарачка
3 Козарачка - I, II и III просек
4 Дурмиторска
5 Херцеговачка
6 Македонска
7 Војвођанска
8 Маљенска
9 Барањска
10 Кордунашка
11 Србијанска
12 Шајкашка
13 Гочка
14 Банијска
15 Хаџи Проданова
16 Личка
17 Бачка
18 Просеци преко пута Новог гробља
III Насеље Скробара
и улице од Книћанинове ка улици Светозара Шемића
1 Јовице Безуљевића
2 Синђелићева
3 Светог Саве
4 Славка Бокшана
5 Светозара Шемића
I смена од 07,00 до 15,00 h - уторак
I Баваништански пут
II Новосељански пут (до мотела Зрно), ул. Кајмакчаланска и Пелистерска
III Месна заједница Стари Тамиш
IV Насеље Кудељарски насип
1 Власинска
2 Скадарска
3 Преспанска
4 Бледска
5 Борска
6 Охридска
V Насеље Стрелиште
1 Милешевска
2 Лазе Лазаревића
3 Руђера Бошковића
4 Грачаничка
5 Жичка
6 Студеничка
7 Манасијска
8 Дечанска
9 Раваничка
10 Михајла Петровића Аласа
11 Цвијићева
12 Стевана Сремца
13 Алексе Шантића
14 Јована Поповића
15 Ивана Цанкара
16 Исидоре Секулић
17 Лазе Костића
18 Војислава Илића
19 Мажуранићева
20 Боре Станковића
21 Вељка Петровића
22 Вељка Влаховића
23 Ђуре Даничића
24 Стевана Мокрањца
25 Милана Ракића
26 Милована Глишића
27 Гундулићева
28 Косте Абрашевића
29 Паје Јовановића
30 Синише Станковића
31 Стевана Христића
32 Косте Трифковића
33 Јоакима Вујића
34 Д.П.Шанета
35 И.Г.Ковачића
36 Саве Шумановића
37 Прешернова
38 Аугустинчићева
39 Иве Андрића
40 Косте Рацина
41 7. Јула
42 Утринска
43 Милутина Бојића
44 Јосифа Панчића
45 Васе Пелагића
46 Васе Богданова
47 Константина Данила
I смена од 07,00 до 15,00 h - среда
I Насеље Војловица
1 Братства јединства са I и II просеком
2 Шандора Петефија
3 Светозара Марковића
4 Јаношикова
5 Јанка Чмелника
6 Добровољачка
7 Гробљанска
8 Борачка
9 Пољска
10 Спољностарчевачка
11 Жарка Зрењанина од Првомајске
II Насеље Топола
1 Боре Шипоша
2 Авалска
3 Тозе Марковића
4 Браце Петров
5 Маре Мандић
6 Боре Радића
7 Бранка Савић
8 Олге Петров
9 Ђуре Николајевића
I смена од 07,00 до 15,00 h - четвртак
1 Моше Пијаде
2 Ивана Милутиновића
3 Сарајевска
4 Скопска
5 Подгоричка
6 Нишка
7 Краљевачка
8 Ваљевска
9 Стевице Јовановића
10 Синђелићева
11 Браће Југовића
12 Југ Богдана
13 Косанчић Ивана
14 Милана Топлице
15 Мајке Југовића
16 Милоша Обилића
17 Матије Гупца
18 Иве Курјачког
19 Михајла Пупина
20 Јове Максина
21 Танаска Рајића
22 Јовице Безуљевића
23 Карађорђева са колонијом
24 Уроша Предића
25 П.А.Чарнојевића
26 Бранка Радичевића
27 Димитрија Туцовића
28 Хајдук Вељкова
29 Марка Кулића
30 Светог Саве
31 Светозара Милетића
I смена од 07,00 до 15,00 h - петак
1 Браће Јовановић са железничком колонијом
2 Ружина са просеком
3 Петра Драпшина
4 Мученичка
5 Змај Јовина
6 Кочина
7 Његошева
8 Мите Топаловића
9 Немањина
10 В.Р.Путника
11 Милоша Требињца
12 Цара Душана
13 Цара Лазара
14 Максима Горког
15 Жарка Зрењанина
16 Војводе Петра Бојовића
17 Доситеја Обрадовића
18 6. Октобра
19 Др.Жарка Фогараша
20 Филипа Вишњића
21 Таковска
22 Георги Димитрова
23 Петра Прерадовића
24 Бранка Ановића
25 Владимира Жестића
26 Краљевића Марка
27 Нушићева
28 Дринска
29 Првомајска
30 Милоша Обреновића
31 Лава Толстоја
32 Ослобођења
33 Пере Сегединца
34 Стеријина
35 Јосифа Маринковића
36 Кнеза М.Обреновића
37 Аксентија Максимовића
38 Чумићева
39 Јована Гавриловића
40 Седлар Јанка Вукотића
41 Милке Марковић
42 Петра Кочића
43 Радоја Домановића
44 Граничарска
45 Јабучки пут
46 Ритска
47 Летња-насеље Караула
48 Иве Курјачког према ВП500
План изношења кућног отпада у Старчеву
Р.бр Улица
1 2
Уторак
1 Петра Драпшина
2 Матије Гупца
3 Иве Лоле Рибара
4 Ритска
5 Пролеерска
6 Вишњичка
7 Ослобођења
Среда
1 Партизанска
2 Радничка
3 Виноградарска
4 Сремска
5 Омладинска
6 Банатска
7 Кестенова
8 Гробљанска
9 Његошева
10 Максима Горког
11 Наделска
12 Ул.4. октобра
13 Зимска
14 Јесења
15 Мала
Четвртак
1 ЈНА
2 Пролетња
3 Дунавска
4 Вука Караџића
5 Војвођанска
6 Иваначки пут
7 Летња
8 Првомајска
9 Утринска
10 7. јула
11 Жарка Зрењанина
12 Лењинова
13 Маршала Тита
14 Бориса Кидрича
15 Баштенска
Петак
1 Панчевачки пут
2 Вељка Влаховића
3 Моше Пијаде
4 Бечејска
5 Зрењанинска
6 Вршачка
7 Иве Андрића
8 Сомборска
9 Суботичка
10 Михајла Пупина
11 Николе Тесле
12 Новосадска
План изношења кућног отпада у Долову
Р.бр Улица
1 2
Уторак- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог
2 Жарка Зрењанина
3 ЈНА
4 Братства Јединства
5 Светозара Марковића
6 Пролетерска
7 Фискултурна
8 Вељка Влаховића
9 Зимска
10 Првомајска
11 Баваништански пут
12 Вашарска
13 Бориса Кидрича
Уторак- II смена од 14,00 до 22,00
1 Радничка
2 Баштанска
3 Гробљанска
4 Летња
5 Пролетна
6 Омладинска
7 Петра Драпшина
8 Лоле Рибара
9 Победе
Среда- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог од Ж.Зрењанина
2 Румунска
3 Дејана Бранкова
4 Лукреције Анкуцић
5 Ослобођења
6 Јона Балана
7 Ђуре Јакшића
8 Детелинска
9 Пут за Песак
10 7.Јула
11 Војвођанска
12 Страхиње Стефановића
13 Морава
14 Георги Димитрова
15 Источна
Среда- II смена од 14,00 до 22,00
1 Партизанска
2 Соње Маринковић
3 4.Октобра
4 Мите Вукосављевића
5 29.Новембра
6 Пастирска
7 Аксентија Максимовића
8 Саве Ковачевића
9  
30.09.2019. понедељак Мученичка, Теслина, Вука Караџића, И. Барајевца, Косовска, Штросмајерова, Ђуре Јакшића, Н. Ђурковића, Кеј Радоја Дакића, Доситејева, Бате Михаиловића, Насеље ,,Содара“, “Солара“ Трг Слободе, В. Р. Путника, Војводе Петра Бојовића, Мите Топаловића, Петра Арачића, Трг Краља Петра I, Војводе Мишића, Његошева, Немањина, Карађорђева до Моше Пијаде, Б. Јовановића, Светозара Милетића, Бранка Радичевића, Браће Јовановића 33-а, З. Ј. Јовановића, ОШ“ С. Јовановић“, Техничка школа „23. мај“, ОШ ,,Ј. Јовановић Змај“, Гимназија „Урош Предић“. 01.10.2019. уторак Милоша Требињца, Цара Душана, Првомајска, Цара Лазара, Максима Горког, Жарка Зрењанина, Насеље,,Зеленгора“, Нушићева, Краљевића Марка, Насеље Тип ,,Станко“, ,,Пепељара“, В. Жестића, Петра Прерадовића, Ф. Вишњића, Др. Касапиновића, 6. Октобра, Ж. Фогороша, Бранка Ановића, Таковска, ОШ ,,Бранко Радичевић“, ОШ „Мара Мандић“ и СШ“ Никола Тесла“. 02.10.2019. среда Баваништански пут и Стара Миса 03.10.2019. четвртак Насеље “Тесла“, Ослобођења, Лава Толстоја, Милке Марковић, Кнеза Михајла Обреновића, Чумићева, Јосифа Маринковића, Аксентије Максимовић, Др. М. Прите, Петра Кочића, Радоја Домановића, Граничарска, Пере Сегединца, Стеријина, Милоша Обреновића, Стевана Шупљикца, Желез. Станица «Предграђе» ОШ „Iсидора Секулић“ ,ОШ“ Ђура Јакшић“. 04.10.2019. петак Рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног30.09. до 03.10.2019. године. 07.10,2019. понедељак Карађорђева од Моше Пијаде до Книћанинове, Танаска Рајића, Книћанинова, Светозара Шемића, Јовице Безуљевића, Славка Бокшана и простор око Железничке станице,,Аеродром“, Јабучки пут и Карауле, насеље Скробара. 08.10.2019. уторак Димитрија Туцовића, Марка Кулића, Хајдук Вељка, Патријха Чарнојевића, Матије Гупца, Iве Курјачког, Михајла Пупина, Јове Максима, Уроша Предића, ОШ „ Васа Живковић“. 09.10.2019. среда Светог Саве, Ружина, Кочина, Синђелићева, Браће Југовића, Југ Богдана, Милоша Обилића, Мајке Југовића, Топлице Милана, Косанчић Iвана, Моше Пијаде, Нишка, Краљевачка, Iвана Милутиновића, Стевице Јовановић, насеља Котеж I и Котеж II, Машинска школа Панчево. 10.10.2019. четвртак Насеље ,,Младост“, Кајмакчаланска, Пелистерска, Новосељански пут до Надела, Насеље ,,Кудељарски насип“, СС ,,Јосиф Панчић“ и ОШ ,,Свети Сава“. 11.10.2019. петак Рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног 07.10. до 10.10.2019. године. 14.10.2019. понедељак Старчево (доњи крај и Шумице) 15.10.2019. уторак Старчево (горњи крај и радничко насеље) 16.10.2019. среда Насеље ,,Војловица“, 7јула, Јанка Чмелника, Добровољачка, Гробљанска, Борачка, Пољска, Насеље „Топола“. 17.10.2019. четвртак Насеље Војловица: Спољно Старчевачка, Јаношикова, Светозара Марковића, Шандора Петефија, Братсва Јединства, ОШ“ Братстрва Јединства“ и ОШ „Браца Петров“ 18.10.2019. петак Рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 14.10. до 17.10.2019. године. 21.10.2019. понедељак Долово (III и IV рејон) 22.10.2019. уторак Долово (I и II рејон) 23.10.2019. среда Насеље ,,Стрелиште“, насеље “Стари Тамиш“, ОШ „Мика Антић“ и ОШ „Браца Петров“ 24.10.2019. четвртак и 25.10.2019. петак Рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 30.09. до 23.10.2019. године.